سعید زمردی نیا: امروز خود را سرباز جنگ اقتصادی می‌دانم

سعید زمردی نیا: امروز خود را سرباز جنگ اقتصادی می‌دانم

سعید زمردی نیا مدير عامل شركت پليمر آرنگ پارس در گفتگو با سایت اتحادیه شیمی ضمن ارائه توضیحاتی در مورد فعالیت‌های خود ابراز امیدواری کرد که با همت همه مسئولين ، تجار، بازرگانان و تولیدکنندگان مواد شیمیایی و پلیمری ، مشکلات پیش روی این صنعت حل شود.
 زمردی نیا گفت: از حدود 25 سال پیش بازرگاني را با شخصيت حقيقي و با نام زمردی نیا راه‌اندازی کردیم که در زمینه واردات و صادرات مواد اولیه شیمیایی و پلیمری فعالیت داشت. از سال 86 با تبديل به شخصيت حقوقي و تاسيس شرکت پلیمر آرنگ پارس فعالیت های خود را در زمینه واردات مواد شیمیایی و پلیمری گسترده‌تر کرده و سپس از سال۱۳۹٣ با همکاری فرزندانم دكتر اميرسهيل زمردي نیا و مهندس اميرسينا زمردي نیا که هردو در رشته های مهندسي صنايع و مهندسي شیمی و رشته های مربوط تحصیلات عالی دارند، شرکت تولیدی پلیمر سازان زمرد را در شهرک صنعتی شکوهیه قم تاسیس نمودیم که در تولید رزین های پایه آب از جمله انواع همو پليمر و كوپليمر فعال است.
از سال ۱۳۹۵ به طور جدی تر در این شرکت مشغول تولید شدیم که تمامی مراحل تولید و کنترل کیفیت نیز بر عهده فرزندان اینجانب می باشد.
 زمردی نیا با برشمردن مشکلات پیش روی فعالان این صنعت ضمن بیان اینکه خود را سرباز جنگ اقتصادی می داند گفت: امروزه در جهان جنگي براه افتاده كه سربازان آن تجار و توليدكننده ها هستند و ما هم همانطور که در جنگ تحمیلی به عنوان سرباز در جبهه جنگ میجنگیديم، امروز نیز باید به عنوان یک سرباز در جبهه جنگ اقتصادی حضور فعال داشته و به حل مشکلات پیش رو بپردازيم.
 اگر به کل جهان نگاه کنیم تمامی کشورها امروز درگیر جنگ اقتصادی هستند بنابراین از همه همکاران به خصوص تجار و بازرگانان، که با مشکلات مربوط به تحریم ها دست و پنجه نرم می کنند درخواست دارم که آنها نیز خود را سرباز جنگ اقتصادی بدانند و با همیاری و همکاری با یکدیگر و پشتکار و خلاقیت براي مقابله با تحریم های ناعادلانه و همچنین خدمت به کشور تلاش کنند.
 زمردی در پایان ابراز امیدواری کرد که صادر کنندگان ارز های دریافتی را به موقع به بازار عرضه کرده و مسئولین نیز همه تجار و بازرگانان را در مشکلات یاری نموده و آنها را همراهی کنند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

????? ??? ?? ???? ??????